Domov Referencie

Detail referencie

Grand Hotel Bellevue

Bezdrôtový systém individuálnej regulácie vykurovania IQRC realizovaný v Grand Hotel Bellevue obsahuje 172 bezdrôtových prvkov

obrázok referencie

Riadenie vykurovacieho systému je zaistené z jedného miesta, jednou centrálnou jednotkou. Systém je pripojený bezdrôtovo, čo je výhodné z hľadiska jednoduchej rekonštrukcie, pričom dosah bezdrôtovej siete umožní prepojiť aj susedné budovy rozsiahleho komplexu.

Bezchybnú reguláciu vykurovania riadi 172 bezdrôtových prvkov systému IQRC. Vďaka zónovej regulácii je možné nastavovať individuálnu teplotu v jednotlivých miestnostiach, čím sa vykuruje v žiadanom čase na správnu teplotu iba požadované obsadené izby. Správca budovy celý systém vykurovania ovláda a sleduje zo svojho počítača moderným softvérom kompatibilným s operačnými systémami Microsoft, s možnosťou vzdialeného pripojenia cez Internet odkiaľkoľvek. Hotel získal prehľad o nastavenej a skutočnej teplote v každej miestnosti a kontrolu nad vykurovacím systémom. Navyše má prístup k historickému prehľadu teplôt. Tým si môže vyhodnotiť dosiahnuté úspory a zhodnotiť efektivitu pripojenia ďalších budov do systému.

Mohlo by vás zaujímať